Start Rok 2013/2014 Ekspedientka - to bardzo interesujący zawód – dowiedziały się ,,Żuberki’’

Ekspedientka - to bardzo interesujący zawód – dowiedziały się ,,Żuberki’’ PDF Drukuj Email
niedziela, 09 marca 2014 22:31, odsłon: 1445

0254_miniW sklepie spożywczym PSS Społem - ,,Gama” w dniu 5 marca 2014 r. nasza grupa przyglądała się jak pracują Panie ekspedientki. Zaobserwowaliśmy że, trzeba być uprzejmym, uśmiechniętym, zwinnym, sprytnym, wiedzieć, gdzie znajduje się każdy rodzaj towaru. Trzeba bardzo dobrze liczyć, potrafić obsługiwać kasę, wagę elektroniczną, krajalnicę do sera i wędlin.

Do pracy trzeba przychodzić bardzo wcześnie i wykładać przywiezione towary do sklepu, a następnie opatrzyć je cenami. W sklepie znajduje się wiele towarów, próbowaliśmy je nazywać. Potem zrobiliśmy zakupy. Kupiliśmy: pieczywo, owoce i warzywa. Pani Krysia zapłaciła za zakupy kartą płatniczą. Podziękowaliśmy Pani Kierownik sklepu - Łucji Ptaszyńskiej za możliwość zwiedzania sklepu i wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie. Po powrocie do przedszkola dzieci same przygotowały smaczny posiłek: kanapki z warzywami oraz owoce a następnie rozpoczęły zabawę w ,,kąciku sklepowym”.
Był to dzień pełen ,,smacznych wrażeń”.

Krystyna Czurak

NASZE GRUPY 2013-2014