Start Rok 2013/2014 Dzień Babci i Dziadka w grupie V

Dzień Babci i Dziadka w grupie V PDF Drukuj Email
środa, 29 stycznia 2014 20:13, odsłon: 1514

0233_mini

Dnia 23.01.2014 roku w grupie V-tej integracyjnej miało miejsce uroczyste spotkanie z okazji Dnia  Babci i Dziadka. Przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Dorota Durzyńska, która również była obecna podczas uroczystości. Dzieci przedstawiły część artystyczną a niejednej babci zakręciła się łza w oku kiedy oglądała swoją pociechę.

Atrakcje, które przygotowały nauczycielki zaproszonym gościom to: taniec na gazecie, zawody ruchowe, taniec z balonami, konkursy np. który dziadek jest najlepszym kierowcą?, babcie natomiast miały za zadanie odgadnąć po głosie swojego wnuka. Wszyscy bardzo chętnie brali udział w konkursach i zawodach. Spotkanie zakończyło się słodko-owocowym poczęstunkiem. Wszystkim Babciom i Dziadkom oraz przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i miłą zabawę.

Urszula Kiryluk

Marta Kalinowska-Szymańska