Start Rok 2013/2014 Świąteczne czytanie w grupie Jeżyków

Świąteczne czytanie w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 stycznia 2014 20:12, odsłon: 1510

0223_miniW pewien grudniowy wieczór w grupie Jeżyków odbyło się „Świąteczne czytanie”. Każde dziecko przyniosło do przedszkola swoją ulubioną książkę, którą wraz z rodzicem mogło zaprezentować dla kolegów z grupy.

Poprzedniego dnia dzieci wraz z paniami upiekły pierniczki na poczęstunek, a panie kucharki przygotowały pyszny kompot z suszonych owoców. Na wstępie dzieci zaprezentowały piosenkę o książkach.

Na nasze spotkanie gościnnie zaproszona została Pani Dyrektor, która przysłuchiwała się czytanym bajkom. Każda mama lub tata mogli usiąść w wygodnym bujanym fotelu, biorąc własne dziecko na kolana i przeczytać piękną bajkę lub „zwykłą - niezwykłą” opowieść. Wszystkie dzieci wzięły poduchy i ułożyły się na dywanie słuchając czytanych książek. W trakcie wieczoru można było skosztować pysznych pierników i bakalii.

Na zakończenie dzieci zaśpiewały pastorałkę o bosym pastuszku. Tak mile spędzony wieczór w magicznej atmosferze na długo zostanie w naszej pamięci i może wejdzie do tradycji naszego przedszkola.

Iwona Gierasimiuk, Małgorzata Reduch

NASZE GRUPY 2013-2014