Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie z p. Tomaszem Kamińskim – specjalistą od żubrów PDF Drukuj Email
sobota, 21 grudnia 2013 20:04, odsłon: 2069

0218_miniDnia 10 grudnia w grupie Żubrów odbyło się spotkanie z panem Tomaszem Kamińskim, pracownikiem Instytutu Badania Ssaków w Białowieży zajmującym się tematyką żubrów. Pan Tomasz przedstawił bardzo ciekawą prezentację multimedialną, pokazał dzieciom zrobione przez siebie zdjęcia żubrów w różnych porach roku oraz przekazał wiele ciekawostek związanych z królem naszej Puszczy.

Na zakończenie spotkana pan Tomasz przygotował zajęcia plastyczne. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się dużym planszom z kropkami i liczbami. Z chęcią chwyciły za ołówki, żeby dowiedzieć się co ukryte jest na planszy. Z pomocą swoich pań szybko odkryły że są to sylwetki żubrów i z ochotą zabrały się do pracy wypełniając kontury różnymi technikami plastycznymi. Ukończone prace zostały wystawione w holu przedszkolnym.

 

Urszula Kiryluk, Marta Kalinowska-Szymańska

 


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information