Start Rok 2013/2014 Prezentacja żubra w grupie V-ej integracyjnej

Prezentacja żubra w grupie V-ej integracyjnej PDF Drukuj Email
sobota, 21 grudnia 2013 21:09, odsłon: 1664

0219_miniDzieci z grupy V – integracyjnej od dłuższego czasu bardzo pilnie przygotowywały się do prezentacji na temat żubra, maskotki grupy. Wspólnie z paniami wycinały, malowały, wyklejały prace plastyczne i rekwizyty potrzebne do przedstawienia. Uczyły się wierszyków o królu naszej Puszczy i piosenek o naszym regionie.

13 grudnia zaprosiliśmy wszystkie grupy i zaprezentowaliśmy efekty naszych starań, wspólnie bawiliśmy się, tańczyliśmy z maskotką żubra, zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie a także wykonane przez nas prace i kącik tematyczny o żubrze.

Spotkanie zakończyło się sesją zdjęciową z maskotką żubra i przy medalionie żubra, które dzięki uprzejmości pana Burmistrza Jerzego Siraka i Dyrektora Mirosława Stepaniuka oraz pani Kustosz Ewy Moroz – Keczyńskiej Muzeum Przyrodniczo – Leśnego w Białowieży „pomogły” nam w prezentacji.

Urszula Kiryluk

Marta Kalinowska-Szymańska