Start Rok 2012/2013 Zakończenie roku szkolnego z języka angielskiego

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zakończenie roku szkolnego z języka angielskiego PDF Drukuj Email
wtorek, 16 lipca 2013 22:20, odsłon: 2540

0162_miniDnia 26.06.2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego z języka angielskiego, na które zaprosiłam Panią Dyrektor Mgr Dorotę Durzyńską oraz wszystkich Rodziców. Spotkanie to miało na celu przede wszystkim podsumowanie i nagrodzenie osiągnięć i postępów małych poliglotów, jakie poczynili w nauce języka w czasie całego roku.


Tym razem, ze względu na specyfikę miesiąca maja i czerwca, w których mamy „rodzinne" święta takie jak Dzień Mamy i Taty i Dzień Dziecka, tematem przewodnim była rodzina. Starałam się pokazać jak łatwo i skutecznie zainteresować dzieci nauką języka angielskiego w oparciu o dobrze wszystkim znaną metodę zwaną piosenką. Słuchanie muzyki i śpiewanie daje wiele radości, przez co zwiększa się motywacja uczniów do nauki. Jest to również bardzo spontaniczny sposób nauki języka. Dzieci osłuchując się, nucąc, pośpiewując oraz powtarzając poszczególne frazy, przyswajają rozumienie tekstu i wymowę ucząc się przy
okazji gramatyki.
Z racji tego, że nie mieliśmy przyjemności spotkać się z Rodzicami w święto Mamy i Taty, wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy spóźnioną, ale jakże szczerą muzyczną niespodziankę. Nasze Pociechy samodzielnie wykonały piosenkę dla Mam i Tatusiów, wyrażając tym samym ogrom uczuć, jakimi ich darzą. Kątem oka widziałam nie tylko wzruszenie Rodziców, ale i zadowolenie Pani Dyrektor po tak pięknym występie.
Tuż przed zakończeniem zajęć wszystkie Przedszkolaki, za całoroczne zaangażowanie w nauce, zostały uhonorowane dyplomami, medalami i innymi pamiątkami. Żegnając się i dziękując wszystkim za obecność na zajęciach i za wytrwałość w zdobywaniu wiedzy, miałam łzy w oczach. To niewiarygodne, ile radości może sprawiać współpraca z takimi Małymi Odkrywcami. Słysząc ich podziękowania i widząc uśmiechy na twarzach wszystkich obecnych, śmiało mogę rzec, iż zajęcia przeszły śpiewająco w dosłownym i metaforycznym tego słowa znaczeniu. Wiele ciepłych i motywujących słów usłyszałam również od samej Pani Dyrektor. Po całym roku jakże miłej i owocnej współpracy, nie tylko z Dyrekcją, ale i z całym Gronem Pedagogicznym oraz wszystkimi Pracownikami przedszkola, dostałam zaproszenie do dalszej współpracy, z którego bez wahania zamierzam skorzystać.
Misja zakończona- cel osiągnięty, a teraz czas na odpoczynek. Z uśmiechem życzę wszystkim udanych wakacji i proponuję zbierać siły na kolejną podróż, pełną zabaw i niezapomnianych przeżyć i wspomnień. Ruszamy już po wakacjach. Dziękuję i do zobaczenia.


Agnieszka Dębowska 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information