Start Rok 2012/2013 Uroczyste zakończenie roku dzieci z grupy IV z Przedszkola Nr 3

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Uroczyste zakończenie roku dzieci z grupy IV z Przedszkola Nr 3 PDF Drukuj Email
środa, 10 lipca 2013 19:37, odsłon: 2897

0161_miniDzieci przez 4 lata uczęszczały do naszego przedszkola. Czas szybko leci...i 26 czerwca spotkaliśmy się w Hajnowskim Domu Kultury na uroczystym zakończeniu roku. Dyrektor Pani Dorota Durzyńska przywitała zebranych gości i wraz z Pawełkiem rozpoczęła uroczystość. Paweł kłaniając się w pas, powiedział: „Kłaniam się grzecznie i witam państwa serdecznie.

 

Tę wspaniałą uroczystość tańcem poloneza rozpoczynamy, do jego obejrzenia zapraszamy”. Następnie dzieci zatańczyły pięknie poloneza, i zaprezentowały przygotowaną część artystyczną. Podczas piosenki „Przedszkola czas już minął nam” łezka w oku się zakręciła.

 

 

 

„Przedszkola czas już minął nam i jest tu jakoś smutno.

A nasza pani w kącie łka bo rozstać nam się trudno.

Patrzymy na nią z żalem tak, a w oczach pełno łez

Jesteśmy znowu w sali gdzie wspomnień tyle jest.

ref: W jednym uścisku złączmy dłonie,

niech wszystkie panie przyjdą też.

I tak się wspólnie pożegnamy

przedszkola nadszedł kres.

W serduszkach naszych pamięć tkwi o dniach spędzonych tutaj.

Tak dobrze razem było nam w przedszkolnych, ciepłych murach.

W przedszkolu to ostatni dzień rozstania nadszedł czas,

i powolutku cicho już opuszczamy was.”

 

Absolwenci otrzymali książki i pamiątkowe dyplomy, a następnie wszyscy obejrzeliśmy film „Moje 4 lata na Rzecznej 3”. Mogliśmy powspominać różne sytuacje z 4 lat pobytu dzieci w przedszkolu, od maluszków do starszaków. Śmiechu było sporo, ale też i łez. Dla osłody czekał na nas poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Dzięki serdeczności Dyrektora Rościsława Kuncewicza, przedszkolaki mogły wystąpić na dużej scenie. Dziękujemy za użyczenie sali.

ps. Życzę wszystkim moim wychowankom, abyście byli uśmiechnięci, i pamiętali, że stając się uczniami nie przestajecie być dziećmi. Jestem duma, że mogłam uczestniczyć w Waszym życiu przez te 4 lata. Życzę Wam powodzenia w szkole, dużo uśmiechu i udanych słonecznych wakacji.

Podziękowania należą się także rodzicom, za wyrozumiałość, pomoc, zaufanie oraz wiele więcej...

Wspominajcie nas miło.

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch


 

 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information