Start Rok 2012/2013 Sześciolatki odwiedziły swoją przyszłą szkołę - Zespół Szkół Nr 2

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sześciolatki odwiedziły swoją przyszłą szkołę - Zespół Szkół Nr 2 PDF Drukuj Email
czwartek, 13 czerwca 2013 18:04, odsłon: 2594

0153_miniJuż prawie wakacje, a po nich czeka na naszych sześciolatków szkoła. Dzieci wezmą plecaki,i ruszą rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Szkoła ich serdecznie do siebie zaprosi. Absolwenci z „trójki” wesoło przekroczą progi swojej klasy.

 

Aby zapoznać ich z miejscem, gdzie rozpoczną swoją przygodę szkolną, udaliśmy się w to miejsce. Przedszkolaki zwiedziły budynek szkolny, zajrzały do klas, gdzie ich starsi koledzy mieli lekcje. Spotkali wiele znajomych osób, których znają z przedszkola. Usiedli w ławkach, zasmakowali namiastki tego, co ich już niedługo czeka. Z zaciekawieniem słuchały nauczycielek, i wzięły do serca słowa pierwszoklasistów, że „szkoła jest super fajna i nie ma co się bać. Zapoznały swoje przyszłe wychowawczynie: p.J.Parfieniuk i p.B.Teresiak, przełamały „pierwsze lody”, i nawet dostały słodkie upominki.

Wizyta w szkole była dla dzieci małą próbą zmierzenia się z nowym środowiskiem i przełamaniem strachu przed tym co nowe.

ps. usłyszałam rozmowę moich dziewczyn: „zmniejszymy panią Agnieszkę i zabierzemy ją ze sobą do szkoły, co?????????”. Nie mam nic przeciwko. Fajnie było usiąść w ławce z Olą i poczuć się jak dziecko...

A.Panasiuk-Kaczoch


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information