Start Rok 2012/2013 Muzyczny Gość w grupie I

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Muzyczny Gość w grupie I PDF Drukuj Email
środa, 22 maja 2013 17:08, odsłon: 2649

0147_miniHajnowska Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej powstała w 2009 roku. W skład orkiestry wchodzą dyrygent - Pan Krzysztof Romaniuk i 25 muzyków orkiestry. Dzięki wytężonej i systematycznej pracy orkiestra uświetnia liczne imprezy kulturalne i obchody najważniejszych świąt państwowych w naszym mieście, a także koncertuje poza granicami kraju. 17 maja gościem grupy "Wiewióreczki" był Pan Marcin Damiński, muzyk orkiestry grający na tubie.

 

Dzieci z przejęciem wysłuchały utworów: "Pojedziemy na łów" , "Piosenka francuska" oraz wyjaśnień o sposobie gry na tym wieeelkim instrumencie. Maluszki z radością i ciekawością wydobywały dźwięki przyciskając tzw. wentyle. Był też czas na zabawy muzyczno - ruchowe kształtujące szybką reakcję na określony sygnał, ćwiczenia w rozpoznawaniu tempa i odróżnianiu rejestrów dźwięków. Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi za wyjątkowe zajęcia umuzykalniające.

Urszula Raczkowska - Filinowicz


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information