Start Rok 2011/2012 Pliki cookies na naszej witrynie

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Pliki cookies na naszej witrynie PDF Drukuj Email
niedziela, 28 kwietnia 2013 16:54, odsłon: 109541

 

Ciasteczka (z ang. cookie) to małe pliki tekstowe zapisywane na komputerze Użytkownika lub innym urządzeniu mobilnym, w czasie korzystania przez niego ze stron Internetowych. Pliki te służą m.in. korzystaniu z różnych funkcji przewidzianych na danej stronie Internetowej lub potwierdzeniu, że dany Użytkownik widział określone treści z danej witryny Internetowej.

Serwis może używać plików "cookies", kiedy użytkownik odwiedza stronę www. Pliki "cookies", które mogą zostać użyte w witrynach i stronach internetowych są kojarzone wyłącznie z przeglądarką konkretnego komputera (użytkownik anonimowy), bez podawania imienia lub nazwiska użytkownika. Są to informacje zapisywane przez serwer na komputerze użytkownika, które serwer www.przedszkole3integracyjne.hajnowka.pl może odczytać przy każdorazowym połączeniu się z komputera użytkownika.

Pliki "cookies" dostarczają danych statystycznych o ruchu użytkowników i korzystaniu przez nich z witryny. Możemy umieszczać pliki "cookies" w celu monitorowania ruchu użytkowników pomiędzy jej serwisami (portalem) a współpracującymi z Przedszkolem Intgracyjnym Nr 3 w Hajnówce innymi serwisami internetowymi.

Użytkownik może w każdym czasie wybrać sposób obsługi plików "cookies" w strefie internetowej poprzez zastąpienie automatycznej obsługi plików "cookie" na obsługę indywidualną (ustawienia użytkownika). Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielają dostarczyciele programów do obsługi strefy internetowej (przeglądarek), zazwyczaj w zakładce "opcje internetowe" lub podobnej.


Szczególowe informacje o mozliwosci i sposobach obslugi plików cookies dostepne sa w ustawieniach oprogramowania (przegladarki internetowej):
- Chrome
- Firefox
- Internet Explorer
- Safari
- Opera

Jednakże wyłączenie przez użytkownika w swojej przeglądarce opcji akceptowania plików "cookies", (zablokowanie, monitowanie) może spowodować utrudnienia czy wręcz uniemożliwić korzystanie z niektórych usług internetowych.

Jednocześnie Przedszkole Integracyjne Nr 3 w Hajnówce nie ponosi żadnej odpowiedzialności za stosowanie lub obsługę plików "cookies" na innych stronach internetowych dostępnych dla użytkowników dzięki linkom umieszczonym na naszej stronie.

http://wszystkoociasteczkach.pl/

Przyćmienie

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information