Start Rok 2012/2013 Świąteczne paczki z Bractwa Młodzieży Prawosławnej przy parafii Św. Trójcy

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Świąteczne paczki z Bractwa Młodzieży Prawosławnej przy parafii Św. Trójcy PDF Drukuj Email
wtorek, 09 kwietnia 2013 17:29, odsłon: 2818

0138_miniŚwiąteczne paczki ze Zbiórki Żywności organizowane przez Banki Żywności dostarczyli do naszego przedszkola ks. Andrzej Busłowski wraz z młodzieżą z Bractwa Młodzieży Prawosławnej przy parafii Św. Trójcy w Hajnówce. Dzieci z grupy IV pomagały naszym gościom ustawić te paczki w sali.

 

Następnie Dyrektor przekazała je dla najbardziej potrzebujących rodzin naszych przedszkolaków. To już kolejne paczki przedświąteczne, za które dziękujemy. Mamy nadzieję, że olej, mąka poszły w ruch i dzieci z pomocą rodziców upiekły pyszne mazurki lub babki wielkanocne.

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information