Start Rok 2012/2013 Pierwszy dzień wiosny u Zajączków

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Pierwszy dzień wiosny u Zajączków PDF Drukuj Email
piątek, 05 kwietnia 2013 13:53, odsłon: 2727

0134_mini21 marca w grupie 4-latków rozpoczął się wesoło i zwariowanie, ponieważ z niecierpliwością wyczekiwaliśmy na przyjście "Pani Wiosny”, która zostawiła list z wiadomością, że spełni życzenia dzieci jeśli wykonają one szybko i dokładnie zadania sprawnościowe.

 

Wobec tego zajączki z ogromną chęcią i zaangażowaniem już od rana uczestniczyły w konkurencjach sportowych, takich jak: podawanie piłki nad głową z rąk do rąk, zabawa ,,woda-ziemia”, trzymanie woreczka na głowie i rzucanie nim do celu oraz wielu innych. Dzieci wykazały się znakomitą sprawnością i dokładnością. Po udanej zabawie wyruszyliśmy z przystrojoną Marzanną do ogrodu przedszkolnego aby pożegnać zimę i przywitać wiosnę. Choć pogoda nie nastroiła nas zbyt wiosennie, po pozbyciu się Marzanny wszyscy uradowani i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola. Ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci.

 

Agnieszka Zalewska


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information