Start Rok 2012/2013 Spotkanie z Moniką Marczuk - specjalistą ds. promocji zdrowia

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie z Moniką Marczuk - specjalistą ds. promocji zdrowia PDF Drukuj Email
czwartek, 21 marca 2013 20:16, odsłon: 2586

0126_miniNasze przedszkole wraz z Dyrekcją i personelem stara się o certyfikat ,,Przedszkola promującego zdrowie”. W ramach tego projektu w placówce przeprowadzamy szereg inicjatyw i działań zmierzających do jego osiągnięcia.

 

 

W dniu 13.03.2013 r. jednym z nich było spotkanie w grupie dzieci 4-letnich wraz ze specjalistą ds. promocji zdrowia z Przychodni Rejonowej ,,Hajmed” w Hajnówce panią Moniką Marczuk. W ciekawy, bardzo obrazowy i wesoły sposób przeprowadziła pogadankę nt. ,,Wpływ higieny osobistej na zdrowie”. Na początku pani przygotowała zagadki, dotyczące przyborów higieny osobistej. Następnie na slajdach wyświetliła obrazki związane z zasadami mycia rąk, dbania o czystość ciała i je omówiła. W ramach podziękowania za zajęcia dzieci zaprosiły panią Monikę Marczuk do wspólnej zabawy przy piosence,, Mydło wszystko myje”.

Na koniec w celu sprawdzenia i utrwalenia wiedzy zostały przygotowane pytania dotyczące czystości. Dzieci, które odpowiedziały na nie otrzymały mydełka. Natomiast wszystkie za aktywny udział dostały malowanki.

Po leżakowaniu dzieci pięknie pokolorowane prace wręczyły pani Agnieszce Zalewskiej i pani Dyrektor Dorocie Durzyńskiej w prezencie. W przyszłości planuję z dziećmi kolejne tak ciekawe zajęcia.

Agnieszka Zalewska

 


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information