Start Rok 2012/2013 Witaminki ze skrzynki

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Witaminki ze skrzynki PDF Drukuj Email
środa, 20 marca 2013 14:43, odsłon: 3015

0125_miniNa parapecie okna w sali "Wiewióreczek" zazielenia się... Kochani Rodzice nie zawiedli i dostarczyli różnorodnych nasion i cebulek warzyw i kwiatów. Maluszki jak zawsze pełne zapału i ciekawe świata zabrały się do pracy: sadziły, siały i podlewały.

 

Wiemy już, że roślinom potrzebne są do rozwoju ziemia, woda i słońce. Codziennie obserwujemy i wspólnie dbamy o nasz "ogródek". Cieszymy się, że roślinki tak szybko rosną! Już niedługo skosztujemy nowalijek, bogatych w witaminy i mikroelementy, tak potrzebnych naszym organizmom zwłaszcza gdy zima się przedłuża!

 

Urszula Raczkowska - Filinowicz

  

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information