Start Rok 2012/2013 Witaminki ze skrzynki

Witaminki ze skrzynki PDF Drukuj Email
środa, 20 marca 2013 14:43, odsłon: 2958

0125_miniNa parapecie okna w sali "Wiewióreczek" zazielenia się... Kochani Rodzice nie zawiedli i dostarczyli różnorodnych nasion i cebulek warzyw i kwiatów. Maluszki jak zawsze pełne zapału i ciekawe świata zabrały się do pracy: sadziły, siały i podlewały.

Wiemy już, że roślinom potrzebne są do rozwoju ziemia, woda i słońce. Codziennie obserwujemy i wspólnie dbamy o nasz "ogródek". Cieszymy się, że roślinki tak szybko rosną! Już niedługo skosztujemy nowalijek, bogatych w witaminy i mikroelementy, tak potrzebnych naszym organizmom zwłaszcza gdy zima się przedłuża!

Urszula Raczkowska - Filinowicz

NASZE GRUPY 2012-2013