Start Rok 2012/2013 MAGDA SIEMIENIUK z Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnym laureatką Konkursu Regionalnego "MISTRZ ORIGAMI"

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

MAGDA SIEMIENIUK z Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnym laureatką Konkursu Regionalnego "MISTRZ ORIGAMI" PDF Drukuj Email
środa, 20 marca 2013 12:10, odsłon: 2531

0124_mini2 marca 2013 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku podczas XI Święta Origami odbyło się rozstrzygnięcie VI Regionalnego Konkursu "Mistrz Origami". Honorowy patronat nad kankursem objęli: Ambasada Japonii w Polsce, Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Białegostoku.


Z 400 nadesłanych prac jury wybrało i postanowiło nagrodzić 70 projektów. Oceniano:
- pomysłowość, oryginalność i wyobraźnię w zakresie przedstawienia tematu,
- atrakcyjność wizualną,
- estetykę wykonania,
- właściwy dobór użytego papieru.

Praca "Sowa Mądra Głowa" Magdy Siemieniuk z Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce wykonana pod kierunkiem Pań: Urszuli Raczkowskiej - Filinowicz i Bogusławy Wołodkiewicz została wyróżniona i wyeksponowana na wystawie pokonkursowej : "Bajkowy świat origami". Na laureatów i ich opiekunów czekały tego dnia oprócz dyplomów, nagród rzeczowych i podziękowań dodatkowe atrakcje związane z Japonią. W programie imprezy znalazły się bowiem: warsztaty origami, ikebany, degustacja herbat japońskich, pokaz sushi, a nawet lekcja japońskiego! Dzień pełen wspaniałych wrażeń! Gratulujemy Magdzie i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunowie Koła plastycznego z elementami muzyki działającego w Przedszkolu nr 3:
Urszula Raczkowska - Filinowicz
Bogusława Wołodkiewicz

 


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information