Start Rok 2012/2013 Dzień Babci i Dzień Dziadka w grupie II

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011



Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Babci i Dzień Dziadka w grupie II PDF Drukuj Email
środa, 06 lutego 2013 05:39, odsłon: 2758

0112_miniDnia 18 stycznia 2013 roku w grupie Zajączków odbyło się spotkanie, na które przybyli Babcie i Dziadkowie, w tym jedna Prababcia. Na zajęcia uroczyste z okazji Dnia Babci i Dziadka nauczycielki i dzieci 4-letnie zaprosiły swoją Panią Dyrektor Dorotę Durzyńską. Dzieci były przejęte swoim występem, ale jednocześnie podekscytowane tym, iż mogą sprawić swoim bliskim miłą niespodziankę.

 

Odświętnie ubrane wnuki i wnuczęta, zaczęły część artystyczną wierszem:

,,Witamy, witamy drogie Babcie i Dziadkowie

bardzo się cieszymy żeście tu przybyli,

jak nie wyjdzie znakomicie to nam wybaczycie.

A teraz pięknie się kłaniamy

i do słuchania zapraszamy.”

Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły: Taniec z pomponami i Gwiazdeczki, śpiewały piosenki oraz wraz z życzeniami wręczyły pamiątkowe laurki oraz ramki ze swoim zdjęciami. Występ wnucząt sprawił ogromną radość oraz wzruszenie, czego też wyrazem były duże oklaski. Nie zabrakło też wspólnych zabaw przy tańcach: czacza, tango, wężyk hop hop, które podniosły pozytywną energię.

Na zakończenie zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia grupowe oraz indywidualne dla Babć i Dziadków ze swoimi pociechami. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla wszystkich gości przygotowanego przez panią Alę.

Atmosfera spotkania owiana była rodzinnym ciepłem, bo takie przecież zawsze i wszędzie wnosi obecność naszych Babć i Dziadków.

Wszyscy się miło bawili i byli zaciekawieni występem swoich wnucząt. Dzieci z całą pewnością sprawiły Babciom i Dziadkom ogromnie miłą niespodziankę, a tym samym okazały szacunek oraz wielką wdzięczność za okazaną im troskę, miłość i zrozumienie.

Wychowawca grupy 4-latków

Agnieszka Zalewska

 

Przyćmienie


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information