Start Rok 2012/2013 Dzień Babci i Dziadka w grupie I

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Babci i Dziadka w grupie I PDF Drukuj Email
środa, 30 stycznia 2013 21:31, odsłon: 2684

0111_mini21 stycznia w grupie Wiewiórek odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dzieci były bardzo przejęte, ale też przeszczęśliwe, że mogą sprawić swoim najbliższym niespodziankę. Liczne (ok. 60-osobowe) grono wyjątkowych gości powitały dzieci, dyrektor i nauczycielki.

 

Wnuczęta, dziękując Babciom i Dziadkom za miłość, cierpliwość, dobroć i serdeczną troskę recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. Goście byli poruszeni. Niejedna Babcia i niejeden Dziadzio ukradkiem ocierali łzy wzruszenia, gdy ich kochane wnuki prezentowały zdobyte w przedszkolu umiejętności. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Kolejną niespodzianką dla naszych kochanych gości były prezenty, które dzieci wykonały własnoręcznie (z „niewielką” pomocą nauczycielek) – laurki oraz pięknie zapakowane pierniczki.

Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Goście dzielili się swoimi wrażeniami z występu dzieci. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii.

Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze. I za rok znów spotkamy się w przedszkolu z naszymi miłymi dziadkami.

 

Bogusława Wołodkiewicz

Urszula Raczkowska-Filinowicz

 

Przyćmienie


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information