Start Rok 2012/2013 Spotkanie z Babcią i Dziadkiem w grupie IV

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie z Babcią i Dziadkiem w grupie IV PDF Drukuj Email
piątek, 18 stycznia 2013 16:24, odsłon: 2573

0109_miniWnuczęta tego dnia pięknie wyglądały, i do części artystycznej dobrze się przygotowały. Rozpoczęliśmy przedstawieniem „Kiedy babcia była mała”. Wesołe scenki, jak to w przedszkolu dziadka spotkała bardzo rozweseliły naszych gości. Bukiet kwiatów jej przynosił, a w nim serce gorące. Marsz Mendelssona zagrano, babcia z dziadkiem ślub wzięła i imprezka się zaczęła.

 

Przedszkolaki wiersze recytowały, pięknie piosenkę zaśpiewały. Refren Kochamy was, kochamy całym sercem, I radości chcemy dać wam jak najwięcej. Nasze buzie uśmiechnięte, Dziś życzenia ślą przepiękne,  Żyj babuniu, żyj dziadziuniu latek sto” przekazał wszystko to, co dzieci maja w swoich szczerych serduszkach. Wiersze z głębi serca płynące, w zadumę wprawiły, a u nie których to i łezkę w oku zakręciły.

 

Dziadziusiu kochany i babciu kochana!

Bądźcie uśmiechnięci od samego rana.

Niech dla Was kwitną wszystkie kwiaty na ziemi.

Niech dla was zawsze słoneczko się mieni.

Niech zdrowie przez cały rok z Wami będzie.

I mnóstwo miłości zawsze i wszędzie.”

 

Do tych życzeń przyłączyła się Pani Dyrektor naszego przedszkola, dodając od siebie: „oby ta radość, jaka bije od państwa wnucząt, udzielała się każdemu z nas,życzę dużo zdrowia i uśmiechu każdego dnia”.

Świąteczny czas jeszcze trwa, a więc zaśpiewaliśmy kolędy prawosławne, po nich gromkie Sto lat i Mnogaje lieta. Wspólnie zatańczyliśmy przy piosence „ Nie liczę godzin i lat” A.Rybińskiego, a następnie wnuczęta wręczyły prezenty swoim kochanym babciom i dziadkom. Dla wszystkich był przygotowany poczęstunek, za który dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków.

Zamieszczam refren, tekst do refleksji..........

 

|Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja
Bliżej gwiazd, bliżej dna jestem wciąż taki sam
Wciąż ten sam
Nie liczę godzin i lat, to życie mija nie ja
Z kilku dni w morzu dat własny swój znaczę ślad
Własny ślad...”

 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information