Start Rok 2012/2013 „Jasełka” w wykonaniu absolwentów z Przedszkola Nr 3

„Jasełka” w wykonaniu absolwentów z Przedszkola Nr 3 PDF Drukuj Email
piątek, 18 stycznia 2013 00:09, odsłon: 2364

0108_miniW świątecznej atmosferze odwiedzili nas starsi koledzy i koleżanki z Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Nie tak dawno byli przedszkolakami, a już są uczniami I klasy.

Nie zapomnieli o nas, i wraz ze swoją wychowawczynią Panią Joanną Rejent, przedstawili nam ciekawe widowisko związane z Bożym Narodzeniem. Treścią inscenizacji jasełkowej była historia narodzenia Jezusa w Betlejem i spisku Heroda.

Pani Dyrektor Dorota Durzyńska z radością powitała gości. Swoim byłym przedszkolakom, oraz ich pani życzyła wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Wiktoria wcieliła się w rolę biblijnej Maryi, obok niej Józef, Mędrcy z darami, pastuszkowie i aniołowie. Śpiew kolęd i pastorałek rozbrzmiewał, młodzi aktorzy świetnie się spisali, za co gromkie brawa od młodszych przyjaciół otrzymali.

Miło było gościć tak fajnych „waszmości”. Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzą. Serdecznie zapraszamy i na równie ciekawe występy czekamy.

Zima, wiosna, lato, jesień i nastanie wrzesień. Sześciolatki z grupy IV, chcąc się wkupić w łaski, podarowali młodym aktorom upominki-własnoręcznie przygotowane choinki.

U. Kiryluk, M.K. Szymańska

NASZE GRUPY 2012-2013