Start Rok 2012/2013 Spotkanie w grupie III na zakończeniu projektu „Otwarte Przedszkole”

Spotkanie w grupie III na zakończeniu projektu „Otwarte Przedszkole” PDF Drukuj Email
czwartek, 17 stycznia 2013 22:59, odsłon: 2493

0107_miniPewnego dnia, o określonej godzinie, w zaczarowanym miejscu - Przedszkolu Nr 3 czekała na nas pięknie przystrojona sala. Zapach pomarańczy i goździków przeniósł nas do krainy „Mile spędzony czas”.

Przedszkolaki, biorące udział w projekcie zaprezentowały nam tańce, jakich nauczyła ich pani Justynka. Do rock' n' rolla nie trzeba było nikogo namawiać, bo przecież to przyjemność zatańczyć w parze z fajną dziewczyną, lub przystojnym chłopakiem. Mogliśmy podziwiać wystawę prac plastycznych, które dzieci tworzyły na zajęciach projektowych. Poczęstunek bardzo nam smakował, małym smerfiki, a dużym pierniki. Herbatka w miłym gronie, z Panią Dyrektor, rodzicami oraz widok zadowolonych dzieci to uwieńczenie pracy Pani Iwonki, która koordynowała ten projekt w naszym przedszkolu.

Rodzic APK

NASZE GRUPY 2012-2013