Start Rok 2012/2013 Spotkanie przedświąteczne w grupie nr 1

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie przedświąteczne w grupie nr 1 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 grudnia 2012 10:22, odsłon: 2629

0105_mini18 grudnia 2012r w grupie I odbyło się spotkanie przedświąteczne dzieci, rodziców oraz nauczycielek grupy. Wszyscy spotkaliśmy się w sali przedszkolnej aby wspólnie się pobawić, pośpiewać oraz wziąć udział w dekorowaniu sali.

 

Na początek wspólnie śpiewaliśmy piosenkę „Sanna” przy akompaniamencie pianina i dzwoneczków. Okazało się, że także mamy doskonale pamiętają tą piosenkę z przedszkola i potrafią znakomicie się przy niej bawić. Następnie nauczycielki zaproponowały zabawę w „Kulig”, gdzie w „zaprzęgach” wędrowaliśmy szybciutko po całej Sali. Dzieci zaprezentowały także rodzicom piosenkę o nowoczesnym Mikołaju, który porusza się samochodem. Tym razem mamusie nie potrafiły pomóc w śpiewaniu, ale dzieciaczki znakomicie poradziły sobie same i dostały głośne brawa.

Głównym punktem spotkania było jednak wykonanie bombek choinkowych metodą „scrapbooking”. Wszyscy zabrali się do pracy i okazali duże zaangażowanie. Powstały piękne ozdoby na naszą choinkę, może po części dzięki akompaniamentowi kolęd Arki Noego, które słychać było w tle? Każdy zawiesił swoją bombkę na choince samodzielnie.

Na zakończenie panie zaprosiły wszystkich na poczęstunek, gdzie można było wspólnie odpocząć i porozmawiać, pożartować. Spotkanie zakończyło się wzajemnym składaniem życzeń świątecznych. Rozstaliśmy się w miłej, świątecznej atmosferze.

Bogusława Wołodkiewicz

Urszula Raczkowska - Filinowicz

 


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information