Start Rok 2012/2013 Spotkanie przedświąteczne z Teatrem Conieco oraz z Filharmonią

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie przedświąteczne z Teatrem Conieco oraz z Filharmonią PDF Drukuj Email
czwartek, 13 grudnia 2012 21:09, odsłon: 2206

0103_miniGrudzień to czas oczekiwania na Święta. Przedszkole jest już przyozdobione w zimowo- świąteczne dekoracje. Na salach stoją wystrojone choineczki, palą się lampeczki. Teatr Conieco odwiedził nas z przedstawieniem „Hej kolęda, kolęda”.

 

Przedszkolaki- kolędnicy mieli możliwość zagrać w tym spektaklu. Mali aktorzy grając tradycyjnymi kukiełkam, zapoznali nas z polską tradycja kolędniczą. Narratorem był założyciel Conieco, Pan Marian Ołdziejewski.

Mieliśmy również możliwość uczestniczenia w audycji muzycznej Filharmonii Białostockiej pt. „Co mówią zwierzęta w Wigilijna Noc”. Kotka o imieniu Kicia, piesek Azorek oraz Chomiczka bardzo chwaliły swojego pana, który nie tylko się z nimi bawił, ale także dbał, aby były najedzone i zadowolone. Muzycy poprzez tę opowieść pokazali nam, jak zwierzęta w wigilijną noc rozmawiały z ludźmi. Przesłaniem audycji było to, aby dzieci dobrze traktowały zwierzęta. Duża dawka humoru, wspólne śpiewanie piosenek i rytmiczne klaskanie podobało się naszym przedszkolakom. Po powrocie do sal śpiewały „wszystkie dzieci o tym wiedzą, trzeba dobrym być dla zwierząt ”

 

Wspólne śpiewanie kolęd podczas tych spotkań było miłym akcentem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch

 

Przyćmienie

Przyćmienie

Przyćmienie

Przyćmienie

Przyćmienie

 


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information