Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Mamy w grupie Wiewiórek. PDF Drukuj Email
niedziela, 09 czerwca 2024 22:03, odsłon: 87

Dzień Mamy jest jednym z najpiękniejszych, rodzinnych świąt. Wiedzą to już dzieci z grupy Wiewiórek bo już drugi raz obchodziły ten ważny dzień razem ze swoimi mamusiami w przedszkolu. Tradycyjnie przedszkolaki zaprezentowały okazjonalny program artystyczny złożony z wyjątkowych piosenek wzbogaconych gestem lub brzmieniem grzechotek a także recytowanymi wierszykami.

 

Niespodzianką dla mam był udział w warsztatach krawieckich, podczas których każda mamusia (było też trzech tatusiów) mogła uszyć w towarzystwie swojej pociechy kolorową torbę – shopperkę. Pod czujnym okiem pani z „Lawendowego Guzika” torby uszyły się prawie same…

Był też kącik ze słodkimi ciasteczkami, upieczonym dzień wcześniej specjalnie na tę okazję a także inne słodkie i zdrowe frykasy przygotowane przez rodziców.

A kwiatki koleusów hodowane przez całą jesień, zimę i wiosnę… w naszej sali, udekorowane przez dzieci błyszczącym serduszkiem były już tylko małą namiastką wielkiego serca dla kochanej mamusi z okazji jej święta.

Dziękujemy mamie Maji i Agatki za wzbogacenie poczęstunku o chrupkowe smakołyki oraz moc witamin w owocach. Bardzo dziękujemy!!!

 

Jolanta Wołkowycka, Monika Czekańska i Justyna Karpiuk

zdjęcia: Jolanta Wołkowycka

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas występu dla swoich mam z okazji Dnia Mamy. Kolejne zdjęcia prezentują mamy i dzieci podczas szycia toreb.

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information