Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Mamy i Taty w grupie Żubrów PDF Drukuj Email
niedziela, 09 czerwca 2024 20:31, odsłon: 115

24 maja w grupie Żubrów odbyła się ważna uroczystość – Dzień Mamy i Taty. Wszystkie przedszkolaki czekały na ten dzień z wielką niecierpliwością. Po przybyciu rodziców i zajęciu miejsc, nastąpił czas prezentacji swoich umiejętności i możliwości artystycznych. Dzieci w pięknych strojach prezentowały przygotowany program artystyczny –  piosenki, tańce, wiersz i życzenia dla kochanych rodziców.

Po części artystycznej przyszedł czas na warsztaty – wykonanie wspólnie ozdobionej doniczki i posadzenie kwiatka. Każdy mógł wykazać się kreatywnością i umiejętnościami plastycznymi. Dzieci wręczyły gotowe doniczki swoim rodzicom, co wywołało u każdego uśmiech na twarzy. 

Dwa najpiękniejsze słowa świata
We wszystkich językach to Mama i Tata.

 

Monika Szwarc

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przdestawiają prezentację artstyczną dzieci dla swoich mam z okazji Dnia Mamy.

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information