Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

„Wiosenne wybryki Pani Muzyki” – warsztaty szkoleniowe dla nauczycielek w naszym przedszkolu. PDF Drukuj Email
niedziela, 09 czerwca 2024 18:56, odsłon: 87

3 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty szkoleniowe dla nauczycielek prowadzone przez panią Urszulę Właźniak. Z udziałem wszystkich grup przedszkolnych: Sówek, Wiewiórek, Zajączków, Żuberków, Jeżyków, Lisków i Sarenek oraz zebranych nauczycielek zostały zaprezentowane różnorodne zabawy muzyczno – ruchowe o tematyce wiosennej.

 

Żywiołowy charakter muzyki, bogactwo ciekawych pomocy dydaktycznych a przede wszystkich naturalna i spontaniczna ekspresja prowadzącej, dała wszystkim uczestnikom pozytywną dawkę dobrej energii. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły a nauczycielki miały dobrą okazję na nowe inspiracje do pracy w przedszkolu.

 

 

Jola Wołkowycka

Zdjęcia: Barbara Ciesnowska, Luiza Fiedorowicz, Barbara Koźluk, Agnieszka Prokopiuk, Jolanta Wołkowycka, Elżbieta Wołkowycka

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia prezentują dzieci, nauczycielki oraz panią prowadzącą szkolenie, podczas warsztatów muzyczno - ruchowych o tematyce wiosennej.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information