Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Kwietniowe zajęcia Jeżyków. PDF Drukuj Email
czwartek, 25 kwietnia 2024 18:54, odsłon: 126

Kwietniowe zajęcia Jeżyków.

Kwiecień plecień...., oj tak raz ciepło raz zimno i deszczowo. Kwiecień pomimo tego, że mógłby dać nam  cieplejsze dni, to ma  kapryśną pogodę. Nazwa miesiąca pochodzi od kwitnących o tej porze kwiatów. Jeżyki przyłączyły się do akcji Zdroworosną ,i w markecie Mrówka brały udział w warsztatach sadzenia. Każdy przedszkolak otrzymał doniczkę z ziemią  i zasadził nasionka. Spotkanie z wesołą  Mrówką było niespodzianką, dzieci otrzymały odblaskowe  opaski i kolorowanki. W sali zrobiliśmy kącik przyrody, i obserwujemy nasze roślinki i czekamy na kwiatki.

Szukaliśmy także kolorów wiosny eksperymentując, bawiąc się kolorową chustą animacyjną, tworząc wiosenne prace plastyczne, jak również podczas spacerów. Miłą relaksacją  był pobyt na huśtawkach w parku kieszonkowym.

Agnieszka Prokopiuk

Opis zdjęć: Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas szukania kolorów wiosny,wykonywania  prac plastycznych, na warsztatach ogrodniczych i podczas spacerów.

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information