Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jeżyki i Zajączki biorą udział w Akcji Czynnej Ochrony Płazów PDF Drukuj Email
sobota, 20 kwietnia 2024 06:08, odsłon: 156

Jeżyki i Zajączki biorą udział w Akcji Czynnej Ochrony Płazów

Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach warsztatowych w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej oraz w zajęciach terenowych w Parku Pałacowym. Na początek dzieci obejrzały prezentacje o płazach, dużo ciekawostek dowiedziały się od specjalistów  Białowieskiego Parku Narodowego o tym gatunku zwierząt. W dalszej części miały zadania do wykonania. Układały tematyczne puzzle, tworzyły książeczki o poszczególnych etapach rozwoju żaby. Spacer obok płotek , i szukanie żab w wiaderkach było podsumowaniem edukacyjnego spotkania. Na zakończenie zabawy na świeżym powietrzu i wesołe fotki.

Agnieszka Prokopiuk i Iwona Gierasimiuk

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information