Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Rozstrzygnięcie konkursu „Zaczarowana Wielkanoc” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 kwietnia 2024 18:13, odsłon: 192

Rozstrzygnięcie konkursu „Zaczarowana Wielkanoc”

W naszym przedszkolu w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi zorganizowany został wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Zaczarowana Wielkanoc”.  W konkursie mogły wziąć udział dzieci z każdej grupy wraz z rodzicami. Uczestnicy rodzinnie  przygotowali przestrzenną ozdobę wielkanocną. Celem konkursu było zainspirowanie dzieci i rodziców do aktywności twórczej, rozwijanie talentów plastycznych, rozbudzanie wyobraźni i kreatywności, integracja i zacieśnianie więzi rodzinnych oraz przybliżenie, pielęgnowanie i utrwalanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych. 22.03.2024 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Wszystkie dzieci oraz ich rodzice stworzyli cudowne ozdoby wielkanocne. Chętne przedszkolaki przedstawiły swoje prace
i opowiedziały o nich kilka słów. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz nagrody, w których znalazł się również upominek dla rodziców. Dziękujemy naszym sponsorom za pomoc w ufundowaniu nagród:

  • Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika
  • Fabryki Mebli Forte – Oddział w Hajnówce
  • HANBUD: Producent pokryć dachowych i ogrodzeń
  • Drogeria Laboo
  • Księgarnia „Puszczyk”
  • Sklep „Lewiatan”
  • SP ZOZ w Hajnówce, Przychodnia Rejonowa Nr 1
  • Apteka Cef@rm 36,6
  • Gospodarstwo Ogrodnicze Bożena Dmitruk

 

            Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie włożone w przygotowanie przepięknych prac konkursowych.

Jolanta Ochryciuk, Barbara Ciesnowska

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information