Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 marca 2024 20:05, odsłon: 329

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu.

8 marca to niezwykły dzień dla wszystkich pań i dziewczynek. Międzynarodowy Dzień Kobiet bo o nim mowa to coroczne święto obchodzone na całym świecie. Pierwszy dzień kobiet świętowano 28 lutego 1909 w Nowym Jorku. W Polsce święto było popularne latach 70 –tych jednak tradycje z nim związane przetrwały do dziś.

 W tym roku podczas obchodów Święta Kobiet w naszym przedszkolu dzieci przygotowały dla wszystkich pracowników placówki program artystyczny, który rozpoczęła grupa Wiewiórek  niecodziennym tańcem zabierając publiczność w niezapomniany rejs po Polsce . Poza tym przedszkolaki ze wszystkich grup zaprezentowały wspaniałe występy w trakcie, których mogliśmy zobaczyć między innymi różne polskie, ludowe i regionalne tańce, a także wspólnie śpiewać piosenki o znanych nam miastach.

Przedszkolna gala była podsumowaniem VII edycji Konkursu plastycznego „Kobieta w oczach dziecka” pod patronatem Dyrektora Przedszkola Pani Doroty Eweliny Durzyńskiej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji była  „ Kobieta w podróży po Polsce” . W konkursie  oprócz rozwijania talentów plastycznych dzieci, promowaliśmy piękno naszego kraju. Bohaterki prac konkursowych przedstawione zostały na tle różnych miast, miejscowości czy regionów Polski.

Moc ciepłych słów do zgromadzonych gości, pracowników i dzieci skierowała Dyrektor Przedszkola. Z  wyrazami uznaniem za pięknie przedstawienie interpretacje taneczne oraz wokalne  zwróciła się do przedszkolaków. Podziękowała pracownikom za rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków, a  wszystkim paniom złożyła serdeczne życzenia.

Wyczekiwanym przez uczestników konkursu był moment rozdania nagród wszystkim dzieciom biorącym w nim udział. Na zakończenie laureatom wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów:

PSS  Społem Hajnówka

Sklep Puszczyk w Hajnówce

Wydawnictwo MAC

 Laureatom konkursu gratulujemy!!!

Justyna Karpiuk

Zdjęcia: Elżbieta Wołkowycka

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information