VII Przedszkolny Festiwal Logopedyczny „LOGOWIERSZYKI” PDF Drukuj Email
niedziela, 24 marca 2024 09:36, odsłon: 172

VII Przedszkolny Festiwal Logopedyczny „LOGOWIERSZYKI”

Za nami już siódma edycja Przedszkolnego Festiwalu Logopedycznego, który odbył się 6 marca. Celem imprezy było kształtowanie umiejętności i nawyku poprawnej i wyrazistej artykulacji, rozwijanie słownictwai uzdolnień recytatorskich,indywidualnych zdolności twórczych dzieci oraz uzupełnienie i urozmaicenie zajęć terapii logopedycznej.

Przedszkolaki uczyły się w domu z rodzicami wierszyka utrwalającego ćwiczone głoski bądź zdobyte umiejętności językowe i przygotowywały prace plastyczne ilustrujące jego treść. Swoje umiejętności artykulacyjne i recytatorskie, z wielkim przejęciem i zaangażowaniem, dzieci zaprezentowały przed Panią Dyrektor Dorotą Eweliną Durzyńską, swoimi rówieśnikami i nauczycielami.

Pani Dyrektor serdecznie gratulowała uczestnikom festiwalu i rodzicom dzieci poczynionych postępów w terapii logopedycznej, pięknie przygotowanych recytacji i wykonanych prac plastycznych. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody za występ dzięki sponsorom, którym pragniemy bardzo serdecznie podziękować:

• Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika
  • Wydawnictwo MAC
  • Księgarnia „Puszczyk”
  • PSS Społem Hajnówka

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w terapię, przygotowanie dzieci do festiwalu i za wspieranie ich w tak trudnym zadaniu jakim jest codzienna praca nad prawidłową komunikacją i wymową.

Tekst Elżbieta Wołkowycka

Zdjęcia Jolanta Wołkowycka