Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Walentynki w grupie „Sówek" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 lutego 2024 19:49, odsłon: 188

Walentynki w grupie „Sówek"

14 lutego 2024 roku był dla trzylatków z grupy Sówek z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Kochać przecież możemy każdego, kogo znamy i kto jest dla nas ważny .  Okazywanie uczuć nie jest niczym złym, więc w Przedszkolu Nr.3 z Oddziałami Integracyjnymi Im. Żubra Pompika w Hajnówce dzieci  hucznie, muzycznie oraz kolorowo obchodziliśmy Walentynki. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach m.in : przekazywanie iskierki sympatii i radości, walentynkowy taniec połamaniec, zabawa muzyczno - ruchowa „Mam chusteczkę". Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało od listonosza Walentynkę. Dzień Walentynkowy w grupie Sówek z pewnością można zaliczyć do udanych, był to dzień  miłych wrażeń.

W dniu świętego Walentego

nic nie może dziać się złego,

nikt nie może się dziś złościć,

bo dziś nadszedł dziś złościć,

bo dziś nadszedł dzień miłości ...

Mamy dzisiaj Walentynki

święto chłopca i dziewczynki,

Takich co to się kochają

no i sobie ufają.

Nawet słoniki parcelanowe

kotki, żyrafy i misie pluszowe,

dziś wysyłają swe walentynki...

by każdy wesołe miał minki.

 

Opracowała: Justyna Moroz

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information