Zabawy z Kubusiem Puchatkiem w grupie Sówek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 lutego 2024 19:41, odsłon: 190

Zabawy z Kubusiem Puchatkiem w grupie Sówek

W dniu 18 stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Jak wiadomo, wszystkie dzieci znają Kubusia i jego przyjaciół.

,Kubuś Puchatek to nasz przyjaciel, gdy widzi miodek, to do góry skacze.

Wtedy ma humor, wesołą minkę i głaszczę swój brzuszek wielki jak piłkę…”

W tym szczególnym dniu wraz z dziećmi wyruszyliśmy w podróż do Stumilowego Lasu. Sówki rozpoznawały postaci z bajki, układały w niewielkich grupach puzzle, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów książki, kolorowały miodek dla Kubusia Puchatka, fikały jak Tygrysek, słuchały książki pod tytułem,, Kubuś i drzewa”.
Urodziny Misia o małym rozumku wszyscy na pewno będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy i czekać na nie z niecierpliwością za rok.

Opracowała: Luiza Fiedorowicz

Opis zdjęć: Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sówki podczas zabawy.