Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Działania Saren w lutym. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 lutego 2024 19:30, odsłon: 221

Działania Saren w lutym.

 

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie, które lubią zarówno dorośli jaki dzieci. Dlatego, przedszkolaki z grupy Saren z ogromną radością włączyły się w obchody  Światowego Dnia Pizzy. W tym dniu przedszkolaki wcieliły się w rolę włoskich kucharzy, aby wspólnie wyknać pizzę ze swoimi ulubionymi składnikami. Następnie z wilekim apetytem zjadły przygotowaną pizzę. Zapach pysznego włoskiego dania unosił się po całym przedszkolu i  nie sposób było mu się oprzeć. W lutym również obchodziliśmy dzień przyjaźni w naszej grupie. 14 lutego to dzień radości, życzliwości, miłości, szacunku i przyjaźni. Całe przedszkole zmieniło się w serduszkowa krainę, piękne dekoracje i czerwone stroje dzieci i pracowników dopełniły magię tego święta. Wszystkie dzieci wzięły udział w zabawach muzyczno- ruchowych z okazji walentynek, obdarowały swoich przyjaciół z przedszkola miłym słowem i gestem oraz własnoręcznie przygotowanymi laurkami. 

Dawno, dawno temu rzymski
cesarz chciał, żeby mężczyźni
byli groźnymi wojownikami.
Nie pozwalał im więc się zakochiwać.
Myślicie, że mu się to udało?
Oczywiście, że nie!
Mógł sobie zakazać ślubów,
ale miłości nie da się zabronić!
Dzielni żołnierze spotykali się
ze swoimi wybrankami w tajemnicy,
a pewien wierzący w miłość ksiądz,
Walenty, udzielał im w sekrecie ślubów.
I to właśnie na cześć tego romantycznego
księdza 14 lutego obchodzimy walentynki,
czyli święto miłości i wszystkich zakochanych!

Barbara Koźluk, Jolanta Ochryciuk

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information