Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Walentynkowe warsztaty czekoladowe. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 lutego 2024 19:30, odsłon: 254

Walentynkowe warsztaty czekoladowe.

13 luty dzieci z naszego przedszkola miały okazję uczestniczyć w warsztatach robienia czekolady Walentynkowej, zorganizowanych na terenie naszej placówki przez Centrum Innowacyjnej Edukacji. Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć ziarno kakaowca, degustować różnego rodzaju czekolady oraz posmakować czekolady pitnej. Głównym celem warsztatów było udekorowanie i wykonanie własnej serduszkowej tabliczki czekolady. Warsztaty w śród dzieci z grupy: Wiewiórek, Saren, Żubrów oraz Lisów wywołały zachwyt i błys w oku również u Pań. Warsztaty upłyneły wszystkim w bardo miłej atmosferze, pełnej uśmiechu i mnóstwa słodyczy.

Barbara Koźluk

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information