Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Lisków” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 lutego 2024 19:09, odsłon: 219

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Lisków”

Dzień Babci i Dziadka to najsympatyczniejsze ze świąt zawartych w kalendarzu uroczystości przedszkolnych. Dziadkowie swoją mądrością, doświadczeniem i miłością pomagają swoim wnukom w odkrywaniu świata i jego piękna.

„Liski” przygotowały wraz ze swoimi opiekunami część artystyczną.

Głośne „Sto lat” rozbrzmiewało na całe otoczenie. Były brawa, ale też wspólny taniec „Pingwina”. Dzieci wręczyły swoim dziadkom prezenty. Na koniec uroczystości odbył się słodki poczęstunek ( dziękujemy Rodzicom!) oraz wspólne zdjęcia. Od Babci naszej Jadzi otrzymaliśmy upominki. Bardzo dziękujemy! Z całego serca życzymy wszystkiego najcudowniejszego Babciom i Dziadkom!

  Urszula Raczkowska

 zdjęcia: Marta Kowalska

  Marcin Sadowski

Opis galerii zdjęć:  

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy „Liski” podczas uroczystości Dnia Babci i Dziadka

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information