Dzień Babci i Dziadka w grupie „Lisków” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 19 lutego 2024 19:09, odsłon: 173

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Lisków”

Dzień Babci i Dziadka to najsympatyczniejsze ze świąt zawartych w kalendarzu uroczystości przedszkolnych. Dziadkowie swoją mądrością, doświadczeniem i miłością pomagają swoim wnukom w odkrywaniu świata i jego piękna.

„Liski” przygotowały wraz ze swoimi opiekunami część artystyczną.

Głośne „Sto lat” rozbrzmiewało na całe otoczenie. Były brawa, ale też wspólny taniec „Pingwina”. Dzieci wręczyły swoim dziadkom prezenty. Na koniec uroczystości odbył się słodki poczęstunek ( dziękujemy Rodzicom!) oraz wspólne zdjęcia. Od Babci naszej Jadzi otrzymaliśmy upominki. Bardzo dziękujemy! Z całego serca życzymy wszystkiego najcudowniejszego Babciom i Dziadkom!

Urszula Raczkowska

zdjęcia: Marta Kowalska

Marcin Sadowski

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy „Liski” podczas uroczystości Dnia Babci i Dziadka