Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Babci i Dziadka w grupie ,,Sówek” PDF Drukuj Email
środa, 14 lutego 2024 20:16, odsłon: 253

Dzień Babci i Dziadka w grupie ,,Sówek”  

Babcia i Dziadek to słowo, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. 21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty w kalendarzu - święto wszystkich Babć i Dziadków. Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem wszelkich pozytywnych emocji. Dlatego dzieci z naszego przedszkola z grupy ,,Sówek” gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola. Licznie przybyci goście: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień.  

Serdecznie dziękujemy dziadkom za przybycie i wspólnie spędzony  czas. 

Opracowała: Justyna Moroz 

Zdjęcia :Justyna Moroz i Luiza Fiedorowicz 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć.  

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information