Bal karnawałowy w naszym przedszkolu. PDF Drukuj Email
wtorek, 06 lutego 2024 15:54, odsłon: 298

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu.

Bal to super okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności taneczne, zintegrować się z innymi dziećmi oraz pokazać się w przebraniu swojego ulubionego bohatera. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, wyczekiwany przez dłuższy czas. Taka impreza jest bardzo lubiana przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Na naszym balu obok księżniczek, wróżek, policjantów, strażaków, pojawiły się postacie z ulubionych bajek – Elza, Czerwony Kapturek, Spiderman , Myszki Miki, Pikaczu, a także rozmaite zwierzątka np. kotki. Trzeba pochwalić pomysłowość rodziców, gdyż razem z nami bawiły się "bloki liczbowe”. Zabawy prowadziła pani Skrzat Ania, podczas których przedszkolaki prezentowały swoje stroje, ćwiczyły koncentrację uwagi, oraz śpiewały i tańczyły znane im piosenki. Mogły także wykazać się szybkością, podczas zbierania kolorowych kulek. To był czas pełen radości, śmiechu i tańców.

Poniżej foteczki z naszej imprezeczki. Zapraszamy do obejrzenia.

Agnieszka Prokopiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych podczas Balu Karnawałowego w przedszkolu.