„Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!” – dzień Babci i Dziadka w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
wtorek, 06 lutego 2024 15:45, odsłon: 252

„Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!” – dzień Babci i Dziadka

w grupie Sarenek

,,Dziadkowie są zachwycającą mieszanką śmiechu, troskliwych czynów, wspaniałych historii i miłości" (cyt. autor nieznany).

Z okazji dnia Babci i Dziadka przedszkolaki z grupy Sarenek przygotowały niezwykły „Koncert Życzeń”. W przepięknej scenografii dzieci recytowały wiersze i życzenia przeplatane piosenkami o tematyce świątecznej i zimowej. Mali artyści z przejęciem zatańczyli i zaśpiewali w języku angielskim oraz zagrali na instrumentach do znanej melodii „We wish you a Merry Christmas”.

Nie zabrakło również własnoręcznie zrobionych upominków i laurek, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.

To był wyjątkowy dzień dla wszystkich.

Katarzyna Szerszunowicz, Jolanta Ochryciuk

Zdjęcia: Barabara Koźluk

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sarenek oraz zaproszonych gości na uroczystoći z okazji Dnia Babci i Dziadka.