Z babcią i dziadkiem jest jak w niebie ...spotkanie w grupie Jeżyków. PDF Drukuj Email
czwartek, 25 stycznia 2024 18:09, odsłon: 326

Z babcią i dziadkiem jest jak w niebie ...spotkanie w grupie Jeżyków.

Droga Babciu, drogi Dziadku

Chciałybyśmy Wam wręczyć bukiet kwiatków

Lecz jest styczeń, kwiatków nie ma

więc składamy te życzenia:

zdrowia, szczęścia , pomyślności

grzecznych wnuków i radości.

Kochana Babciu, Kochany Dziadku

Czas jak koło szybko krąży

rok za rokiem szybko mija

z  życzeniami wnuczek dąży

niech Wam tylko szczęście sprzyja.

Babcie i dziadkowie świętują 21 i 22 stycznia. Wnuki  Jeżyki zaprosiły ich do naszego przedszkola.

Rozpoczęliśmy wierszem i piosenką, później gromkie sto lat i torcik, a po nim taniec walczyk razem z naszymi gośćmi. Następnie zabraliśmy się do super warsztatów -szycie na maszynie wraz z Lawendowy Guzik. Pod okiem pani Joasi, dzieci krok po kroku dążyły do opanowania sztuki szycia na maszynie. Nie obeszło się oczywiście bez pomocy babć i dziadków. Takie warsztaty to nauka przez zabawę. Wszyscy ćwiczyliśmy  cierpliwość i rozwijaliśmy wyobraźnię. Powstały kolorowe etui na okulary. Obserwując zaangażowanie  stwierdzam, że co niektórzy to odkryli nową pasję. To było baardzo miłe spotkanie, spora dawka śmiechu, a szczególnie podczas robienia zdjęć.  Zapraszamy do obejrzenia.

Agnieszka Prokopiuk

opis zdjęć: Na pierwszych zdjęciach widzimy dzieci podczas występu, oraz obserwujących ich dziadków. Na kolejnych prezentują się uczestnicy warsztatów, dzieci i babcie podczas wspólnego szycia na maszynach.