Start Rok 2012/2013 Jacy jesteśmy

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jacy jesteśmy PDF Drukuj Email
środa, 10 października 2012 18:38, odsłon: 2980

0089_mini4 października 2012r. odbyły się zajęcia otwarte w grupie 4 - latków "Oto ja" prowadzone przez Krystynę Kowalską. Zajęcia miały na celu integrowanie dzieci i rodziców podczas wspólnych zajęć i zabawy. Dzieci chętnie określały swoje cechy fizyczne.

 

Umiały nazwać poszczególne części ciała, przeliczały je. Wspólnie z mamami wykonały postać dziewczynki i chłopca. Mamy miały zadanie odrysować wybrane dziecko na dużym arkuszu papieru, a następnie wykleić kolorowym papierem i zakolorować pastelami. Zaangażowanie w wykonanie dużych postaci było duże. Po skończonej pracy wykorzystałam taniec integracyjny z pedagogiki zabawy, wszyscy zatańczyli do muzyki "A nasz wężyk" "KLANZA".

Krystyna Kowalska

 


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information