Świąteczne przygotowania w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
sobota, 23 grudnia 2023 17:08, odsłon: 200

Świąteczne przygotowania w grupie Sarenek

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas rodzinnych spotkań przy blasku choinki i dźwięku kolęd. Z tej okazji przedszkolaki z grupy Sarenek zaprosiły swoich rodziców na warsztaty by wspólnie wykonać stroiki.

Warsztaty świąteczne to doskonała okazja by poczuć już atmosferę zbliżających się świąt. Nasze spotkanie umilił występ dzieci, które zaśpiewały kolędy „Do szopy, hej pasterze” oraz „ Świeć gwiazdeczko”. Następnie rodzice zostali poproszeni o przeczytanie bożonarodzeniowych historii i wierszy. Dzieci słuchały z wielkim zaciekawieniem.

Następnie wszyscy ochoczo zabrali się do pracy. Powstały piękne, pomysłowe i bardzo wyjątkowe stroiki wykonane z naturalnych materiałów, kolorowych wstążek, bombek oraz świec.

Rodzice zdecydowali, że ich dekoracje świąteczne zostaną przekazane pensjonariuszom Domu Miłosierdzia „Samarytanin” w Hajnówce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy Wesołych Świąt!

Katarzyna Szerszunowicz, Barbara Koźluk, Jolanta Ochryciuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sarenek oraz rodziców w czasie świątecznych warsztatów.