Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wycieczka Do Wioski Świętego Mikołaja dzieci z grypy Sówek i Żuberków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 grudnia 2023 18:11, odsłon: 319

Wycieczka Do Wioski Świętego Mikołaja dzieci z grypy Sówek i Żuberków

  Dnia 23 listopada dzieci z grupy Sówek i Żuberków wybrały się na wspólną wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja w Majątku Howieny w Pomigaczach. Było to dla nich wielkie przeżycie, ponieważ była to ich pierwsza podróż autokarem. Już od rana nasze przedszkolaki z zniecierpliwieniem czekały na rozpoczęcie wielkiej przygody. Wszyscy zjedliśmy pyszne śniadanie w przedszkolu, a zaraz potem wyruszyliśmy na poszukiwania Świętego Mikołaja wielkim autokarem.

 Tuż po dotarciu na miejsce, przedszkolaki zostały zaprowadzone do wielkiego Domku Elfów! Tam Elfy przygotowały dla wszystkich ciepłą świąteczną herbatę i pyszne ciasteczka. Przyszedł czas na zabawy: wspólne gry i tańce, pisanie listu do Świętego Mikołaja, przygotowanie pierniczków oraz najważniejsze - spotkanie z samym Świętym Mikołajem. Bohater uroczystości przywitał się z każdym dzieckiem, a następnie pytał o wymarzone prezenty przedszkolaków, które chciałyby ujrzeć pod choinką w świąteczny poranek Bożego Narodzenia. Niestety, Mikołaj miał dużo pracy i musiał pożegnać się z dziećmi. Wtem Elfy zabrały dzieci z grupy Sówki i Żuberki na wspólny spacer po Wiosce Świętego Mikołaja. Odwiedziliśmy Domek Mikołaja, w którym mieszka, pocztę, gdzie dzieci mogły wysłać listy, magazyn z prezentami oraz szopkę Bożonarodzeniowa ze zwierzętami.

Nastał koniec naszej wielkiej przygody w Wiosce Świętego Mikołaja. Pożegnaliśmy Elfy, a dzieci otrzymały certyfikaty na pamiątkę. Zmęczeni, ale szczęśliwi - wróciliśmy do naszego Pompikowego przedszkola. To była wspaniała podróż !

Opracowała: Luiza Fiedorowicz i Monika Szwarc

Zdjęcia: Wioleta Karpowicz, Małgorzata Lipnicka – Pleskowicz, Justyna Moroz

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information