Najstarsze przedszkolaki na Mikołajkach pod Chmurką. PDF Drukuj Email
wtorek, 12 grudnia 2023 19:13, odsłon: 276

Najstarsze przedszkolaki na Mikołajkach pod Chmurką.

Mikołajki to święto obchodzone niemal na całym świecie. Postacią nieodłącznie kojarzoną z uroczystością obchodzoną 6 grudnia jest święty Mikołaj. Przedszkolaki z grupy Jeżyki, Sarenki i Liski wyruszyły na spacer ulicami naszego miasta. Na ryneczku czekała na nichniespodzianka. I to jaka fajna ... Mikołaj i Śnieżynka. Wspólne zabawy taneczno-ruchowe, konkursy z nagrodami to mile spędzony czas. Na zakończenie słodki upominek i powrót do przedszkola z uśmiechem na twarzy. Takie spacerki dzieci lubią najbardziej ...A kto się z nami tego dnia nie bawił, to może tylko pozazdrościć i obejrzeć  fotorelację, na którą zapraszamy.

Agnieszka Prokopiuk, Katarzyna Szerszunowicz , Urszula Raczkowska

Opis zdjęć: Na zdjęciach widzimy dzieci podczas zimowego spaceru. Na kolejnych są przedszkolaki podczas wspólnych zabaw z Mikołajem i Śnieżynką.