Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Mikołajkowe ciasteczoozdabianie Jeżyków. PDF Drukuj Email
wtorek, 12 grudnia 2023 18:58, odsłon: 200

Mikołajkowe ciasteczoozdabianie Jeżyków.

Dzieci z grupy Jeżyki otrzymały upominek mikołajkowy czyli warsztaty w Klubokawiarni Lipowart. Hmmmm, tak słodkie warsztaty to marzenie i małych i dużych. Czekały na nas pyszne ciasteczka, które ozdabialiśmy lukrem i kolorowymi posypkami.Mali cukiernicy oczywiście musieli  wypróbować kolorowe lukry,  zanim udekorowali swoje ciasteczka. Każde dziecko ozdobiło  choinki według swojego pomysłu. Na warsztatach powstały piękne, niespotykane i słodkie świąteczne ciasteczka. Później  Jeżyki miał czas na wspólne zabawy, rywalizację podczas gry w piłkarzyki. Łakocie zapakowane w torebeczki dotarły do domów. Ciekawe czy doczekają świąt?

Agnieszka Prokopiuk

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information