Start Rok 2012/2013 Mali ekolodzy z grupy IV na Festynie Ekologicznym w Parku Miejskim w Hajnówce

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Mali ekolodzy z grupy IV na Festynie Ekologicznym w Parku Miejskim w Hajnówce PDF Drukuj Email
piątek, 05 października 2012 20:20, odsłon: 2457

0088_miniPogoda nam nie dopisała, ale pomimo chłodu nie przeszkodziła w występie dzieci na Festynie Ekologicznym. Dziewczynki Słoneczka rozgrzewały nas swoimi promykami.

 

Raperzy śpiewając: My przedszkolaki z Rzecznej numer trzy, Segregujemy śmieci, segreguj z nami ty,Zielony worek plastik, niebieski worek szkło,A w żółtym worku papier i właśnie o to szło; zagrzewali do walki ze śmieciami. Zadowoleni rodzice, dziadkowie,i pozostała rodzinka stali i gromkimi brawami swoje pociechy nagradzali. Otrzymane słodkości bardzo dzieciom smakowały i sił do dalszej zabawy w ekologów dały. Również i w tym roku szkolnym będziemy podejmować różne działania proekologiczne.

,,Czym skorupka za młodu ..."- najmłodsze pokolenie najbardziej jest świadome sensowności segregowania śmieci, a proekologiczna edukacja w przedszkolach trafia szybciutko do tych młodych umysłów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

autor: A.Panasiuk-Kaczoch i I.Gierasimiuk

fot. Emilia Rynkowska

 


 

NASZE GRUPY 2012-2013

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information