Mikołajki w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
wtorek, 12 grudnia 2023 18:46, odsłon: 349

Mikołajki w grupie Wiewiórek

Mikołajki w naszej grupie Wiewiórek to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Przedszkolaki już od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały Mikołaja, zadając ciągle te same pytania: Czy dzisiaj przyjdzie św. Mikołaj? O której będzie Mikołaj?

6 grudnia, tuż po różnorodnych zabawach i śpiewie piosenek przez wszystkie dzieci w naszej grupie pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Miał czerwony strój, długą białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. Mikołaj- niezwykle wesoły, rozmowny, wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków oraz zachwyt jego obecnością. Podczas spotkania Mikołaj pytał dzieci: czy były grzeczne, czy zjadają wszystkie posiłki? Każde dziecko zaprezentowało przed Mikołajem wierszyk bądź piosenkę, aby zasłużyć na prezent. Na zakończenie Mikołaj wszystkie dzieci oraz panie z grupy obdarował wspaniałymi prezentami. Odbierając prezenty przedszkolaki mogły usiąść na kolanach św. Mikołaja, przytulić się do niego. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia.

Monika Czekańska

Zdjęcia: Monika Olesiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Wiewiórek podczas zabaw muzyczno-ruchowych z Mikołajem.