Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Misia w Grupie ,,Sówek” PDF Drukuj Email
niedziela, 10 grudnia 2023 17:55, odsłon: 362

Dzień Misia w Grupie ,,Sówek”

Co roku 25 listopada obchodzimy święto Pluszowego Misia, który jest najmilszą zabawką, najlepszym przyjacielem dzieci oraz niezastąpioną zabawką przytulanką. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Grupa,,Sówki” Dzień Pluszowego Misia świętowała 27 listopada. Podczas tego misiowego dnia dzieci zamieniły się w misie, słuchały bajki pod tytułem:,,Niedźwiedź i Pianino”, szukały w naszej sali kolorowych misiów, które się schowały, przyozdabiały misia piórkami i pomponikami, wykonały też pracę plastyczną,,Mój przyjaciel miś” oraz uczestniczyły w zabawie paluszkowej,,Misiowa wyliczanka”.

Dzieci na koniec otrzymały odznakę „Przyjaciela Pluszowego Misia”. Ten miły dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, ponieważ był to dzień pełen uśmiechu i fantastycznej zabawy.

Opracowała: Luiza Fiedorowicz

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information