Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Pluszowego Misia w grupie Żuberków PDF Drukuj Email
sobota, 09 grudnia 2023 20:09, odsłon: 258

Dzień Pluszowego Misia w grupie Żuberków

  W przedszkolu, jak co roku Święto pluszowego misia jest obchodzone w bardzo szczególny sposób. Każdy przedszkolak przynosi swoją ulubioną przytulankę, bowiem misie lubią wszyscy – można je przytulać, bawić się z nimi, a nawet powiedzieć im o ważnych rzeczach.

W tym roku uroczystość rozpoczęliśmy od poznania naszych pluszowych przyjaciół. Każdy przedszkolak przedstawił swoją maskotkę i próbował opowiedzieć o niej parę zdań. Po wspólnym zapoznaniu przyszedł czas na misiową gimnastykę. Pewnie mało kto wie, ale razem z pluszakami możemy ćwiczyć! Misie są wspaniałymi kompanami podczas chodzenia, biegania, skakania, a nawet pomagają tworzyć różne, nietypowe pozy. Taniec z misiami od teraz także nie jest nam obcy. Po tak fajnych zabawach przyszedł czas na chwilę odpoczynku – oczywiście razem z bohaterami tego szczególnego dnia. Następnie Żuberki wykonały swoje własne misie, przy użyciu papierowych talerzyków, kartek i farb. Każdy dumnie zaprezentował efekty swojej pracy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły pokazać swoich ulubieńców kolegom i koleżankom z grupy.

Monika Szwarc

Zdjęcia: Marta Kowalska

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information