Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Bal postaci z bajek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 grudnia 2023 18:59, odsłon: 445

Bal postaci z bajek

Bal postaci z bajek

Bal Postaci z Bajek w naszym przedszkolu. Ach co to był za bal…. Chyba wszystkie postacie z bajek uciekły z książek, aby wspólnie z nami bawić się. Przedszkolaki w tym dniu były nie do poznania. Prezentowały swoje piękne bajkowe stroje i brały udział w proponowanych zabawach tanecznych. Bez problemu rozwiązały zagadki , gdyż znają dużo ciekawych bajek. A bajki przecież towarzyszą nam od najmłodszych lat, bawią, uczą, pomagają rozróżniać dobro od zła. Wśród uczestników były piękne księżniczki, Czerwony Kapturek, Myszka Miki, Pinokio, Spider-men, Batman, rycerze i wiele innych cudnych postaci. Obejrzyjcie sami, kto na balu gościł i się super bawił.

 

Opis galerii: Bal Postaci z bajek realizowany był w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Zdjęcia: Monika Olesiuk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information