Wizytacja kanoniczna ks. Biskupa Piotra Sawczuka w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
niedziela, 05 listopada 2023 22:04, odsłon: 259

W ostatnim tygodniu września odbyła się w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego wizytacja kanoniczna ks. Biskupa Piotra Sawczuka. Ordynariusz naszej diecezji odwiedził między innymi nasze przedszkole. W swoich radosnych progach, w imieniu całej społeczności przedszkolnej powitały wyjątkowego Gościa Pani Dyrektor Dorota Durzyńska i Pani Wicedyrektor Bogusława Wołodkiewicz wraz z grupą Lisków. Do rozśpiewanych przedszkolaków dołączył ks. Biskup i wtórował im w refrenie piosenki „Duszki leśne”.

Grupa Sarenek przygotowała kwietną laurkę specjalnie na tę okazję. Na zakończenie otrzymaliśmy książeczki, które zostaną wykorzystane na katechezie oraz specjalne błogosławieństwo.

Urszula Raczkowska
                                                                  zdjęcia: Irena Chmielewska

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy „Liski” podczas spotkania z ks. Biskupem